Вишнівчанин посів IV місце на Чемпіонаті світу з легкої атлетики

Вишнівчанин Олександр Лисенко посів IV місце на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів. Змагання відбувалися з 4 по 16 вересня в іспанському міста Малага. У них взяли участь понад 8000 спортсменів з-понад 100 держав.

Представник Вишневого подолав дистанцію 2 000 метрів із результатом 7 хв 42 сек і лише на 0,2 сек поступився представнику з Колумбії. Таким чином першу сходинку посів представник Польщі, другу – Іспанії і третю – Колумбії. Загалом у цій дистанції брали участь 22 учасники з різних країн світу.

У цілому, з Чемпіонату світу українці привезли 21 нагороду: 7 золотих медалей, 5 срібних та 9 бронзових.

Олександр Лисенко – чинний чемпіон cвіту та багаторазовий призер Чемпіонату світу та Європи з бігу на середні дистанції категорії “Мастерс”.

Довідково: Перший Чемпіонат Світу серед спортсменів категорії «Мастерс» відбувся 1975 році у Торонто (Канада).

Найбільша кількість зареєстрованих на Чемпіонатах Світу спортсменів було на ХVІІ чемпіонаті у 2007 році у м.Річчоне (Італія) – 8946 учасників. Рекорд по представництву країн досі належав чемпіонату 2015 року у м. Ліон (Франція) – 98 країн. На Чемпіонат Світу 2018 року у м. Малага заявлено представників зі 100 країн Світу.

Українські спортсмени вперше взяли участь у ЧС у 1995 році у м.Буфало (США) у складі команди Радянського Союзу. А у 2001 року на ХІV ЧС у м.Брісбен (Австралія) вже виступала окремою командою. З цього часу команда України брала участь у всіх ЧС.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.