Вишнівчанину суму субсидії доплюсували до рахунку за водопостачання

Вишнівчанин Володимир Слобода у липні отримав від КП “Вишнівськводоканал” неприємний сюрприз. У червневій платіжці за водопостачання на чоловіка очікувала сума майже утричі більша, аніж вартість води, яку він використав.

По допомогу чоловік звернувся до приймальні депутата Вишневої міської ради Сергія Нагорняка.

“За червень мені надійшла квитанція, в якій зазначено суму та обсяг спожитої води та відповідно нарахована сума 307, 80 грн (спожито 20 куб). Однак, всього до сплати вказана була сума у розмірі 852, 89 грн!” – розповідає Володимир Слобода.

Читайте також: Юрист: не варто поспішати сплачувати за перерахованими платіжками

Виявляється, субсидію, яку отримує чоловік йому просто “доплюсували” до вже нарахованої суми.

Платіжка, яку отримав вишнівчанин

“З квитанції зрозуміло, що мені нараховали субсидію у розмірі 545, 09 грн, однак сплатити треба понад 800 гривень!” – жаліється пенсіонер.

Проте найбільший шок його чекав далі.  КП “Вишнівськводоканал” повідомив, що не може перераховувати вже нараховану за послуги суму і відтак перенаправив заяву до Розрахункового центру КП “УМГ”. Тепер Володимир Слобода побоюється, що справа затягнеться у бюрократичних процедурах і йому таки доведеться сплатити помилково нараховану суму.

“Наш юрист проконсультував Володимира Слободу і сподіваюся, що вже незабаром ситуація вирішиться. Однак це вже не перший такий випадок у Вишневому. Лише до моєї приймальні зверталося вже троє вишнівчан з проблемою неправильного нарахування сум у платіжках”, – сказав Сергій Нагорняк.

Читайте також: Юрист: громадяни мають право приватизувати кімнату у гуртожитку

Нагадаємо, наприкінці липня з’явилася інформація, що Державна екологічна інспекція Київської області виявила цілу низку порушень у діяльності КП “Вишнівсьководоканал”.

За повідомленням ЗМІ, комунальне підприємство використовувало ресурси підземних вод без наявності спеціальних дозволів, зокрема дозволу на спецводокористування та на користування надрами. Своєю діяльністю КП “Вишнівськводоканал” порушили положення Водного Кодексу України та Кодексу України “Про надра”.

Комунальному підприємству загрожує відшкодування збитків у розмірі близько 10 млн гривень за фактом порушення природоохоронного законодавства.

Читайте також: Що таке ОСББ та чи потрібно його створювати

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.