Вишнівські школярі дізнавалися, як захищати навколишнє середовище

Вишнівські школярі дізнавалися, як захищати навколишнє середовище

Notice: Undefined variable: columns in /home/zerada/nagorniak.com.ua/www/wp-content/themes/your-clean-template-3/functions.php on line 317

Екологічне мислення та чуйне ставлення до навколишнього середовища почали формувати у школярів Вишневого.  У першому етапі міського екологічного проекту взяли участь 29 учнів ЗОШ №2, які учора побували з екскурсією на Гостомельському склозаводі та вермофермі.

Співорганізаторами еко-проекту є ГО «Ветерани АТО м.Вишневе» та депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк.

«У наш час ніхто не повинен користуватися природою так бездумно, як людство робило до цього століттями. Екологічна ситуація з навколишнім середовищем постійно змінюється у гіршу сторону. Тому так важливо об’єднуватися довкола ідеї порятунку природи від глобального споживацького знищення. І починати треба саме з молоді!» – коментуючи важливість таких просвітницьких ініціатив сказав Сергій Нагорняк.

Під час екскурсії на склозавод з-понад 100-річною історією вишнівські школярі дізналися тонкощі виготовлення полегшеного скла, які допомагають захищати навколишнє середовище та зберігати джерела енергії.

«Скло – невід’ємна частина нашого життя. Воно використовується в таких сферах, як наукові дослідження, комунікаційні технології, архітектура та сонячні системи. Скло є ідеальним пакувальним матеріалом для напоїв, харчових продуктів та косметичних виробів», – зазначив працівник підприємства Валерій Дьяконов.

Потому школярі відвідали вермоферму, продукція якої дозволяє вирощувати екологічно чисті продукти та зберігати родючість землі.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.