Понад 11 тисяч вишнівських дітей лікуються всього у 10 педіатрів

вишнівських дітей лікуються всього у 10 педіатрів

Тоді як згідно з офіційним наказом МОЗ, норма навантаження становить 600-800 дітей на одного лікаря. Про це під час зустрічі з депутатом Вишневої міської ради Сергієм Нагорняком повідомила завідувачка дитячої поліклініки Оксана Віннічук.

Прикметно, що кількість дітей у Вишневому постійно зростає, що відповідно збільшує навантаження на лікарів. Так, станом на 1 жовтня 2016 року у поліклініці було зареєстровано 10850 дітей; а на 1 квітня 2017 року – вже 11246 дітей.

«Зрозуміло, що для такої кількості дітей, у нашій лікарні бракує достатньої кількості лікарів. І це при тому, що до першого квітня, лікарів було ще менше», – зазначила лікарка.

Крім того, у поліклініки є й інші, хоч і значно менші проблеми. Так, за словами Оксани Віннічук, закладу елементарно не вистачає дитячих тонометрів та кондиціонерів у кабінетах.

«Ця зустріч – продовження нашої роботи з забезпечення права вишнівчан на якісну медицину. Такі зустрічі з лікарями, посадовцями та іншими уповноваженими особами у мене відбуваються щотижня. Сподіваюся, це дасть результат, який відчують усі містяни», – сказав Сергій Нагорняк.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.