Як міська влада (не)захистила право вишнівчан на парк

маніпуляції міскої влади

Поштовхом до публікації цієї статті стала відповідь від 26.04.2018 року в.о. міського голови Варшавця  Я.Л. на електронну петицію Ігоря Момота «Про розгляд на черговій сесії Вишневої міської ради питання про дострокове припинення повноважень міського голови Дікова Іллі Валерійовича», підтриману 132 голосами.

Петиція мотивована тим, що за часів міського голови Дікова І.В. був легалізований договір оренди ділянки площею 10,25 га для ТОВ «Євро 2000», після чого від громади і депутатів приховувався факт існування цього договору. Крім того, в петиції робиться висновок про те, що Діков І.В. робить все можливе для реалізації антинародних намірів ТОВ «ЄВРО 2000», а тому повернення вишнівчанам цієї землі можливе тільки за умови відсторонення міського голови.

Прогнозовано, що задовольнити петицію відмовились.

За цих обставин доречно нагадати, що нещодавно  виконком Вишневої міськради  витратив гроші вишнівчан на те, щоб у кожній поштовій скринці міста лежали по два листка паперу із переліком листів виконкому на тему земельної ділянки, що забудовується ТОВ «Євро 2000»  та  закликом не довіряти «провокаціям».

Очевидно, що це спроба відмити репутацію.

Спроба невдала, тому що занадто вже маніпулятивна.  Застосовано старий улюблений  метод фокусників та шахраїв: «клієнт» має бачити тільки те, що йому показують, а не те, що насправді відбувається.

Претензії до міського керівництва дуже прості:  міський голова та інші чиновники наділені владою від імені територіальної громади Вишневого — от і представляйте інтереси вишнівчан, а не забудовників.

Міська влада на двох аркушах намагається довести, що працює саме на користь громади.  Не переконує, панове.

Перша маніпуляція: вишнівчанам показують листи, починаючи із  07.04.2017 р., але на цю дату забудовник вже отримав від міської влади все, що йому було потрібно.  Якщо вже показувати переписку, то за всі роки, або принаймні з 2011 року, коли теперішній міський голова став на посаду.

Друга маніпуляція:  міська влада висвітлює листування, але ховає в тінь свою бездіяльність у тих випадках, коли необхідно було рішуче діяти.

Третя маніпуляція: приховати той факт, що крім листів мали місце  ще й дії, заяви, запевнення,  які працювали на користь забудовника.

Якщо без маніпуляцій, то звіт виконкому Вишневої міськради перед громадою про захист міської землі від забудовника мав би виглядати таким чином:

ЗВІТ ПРО ТЕ, ЯК МИ  ВСІМ ВИКОНКОМОМ ТА АПАРАТОМ РАДИ ЗАХИЩАЛИ ІНТЕРЕСИ ЗАБУДОВНИКА

1). В квітні 2015 року  представник Вишневої міської ради оформляє у держреєстратора спочатку право власності на земельну ділянку 10,2516 га на Вишневу міськраду, а потім право оренди за ТОВ «ЄВРО 2000».

2). В жовтні 2015 року Вишнева міська рада в ході кримінального провадження № 42015110200000052 від 28.10.2015 року надає до районної прокуратури Інформацію наступного змісту: «Договір оренди земельної ділянки площею 10,2516 га з кадастровим номером 3222410600:01:009:0007 між Вишневої міською радою та ТОВ «ЄВРО 2000» не укладався».  Забули, мабуть, за півроку, як самі носили реєстратору «неіснуючий» договір.

3). У 2016-2017 році міськрада виступає відповідачем у судовій справі за позовом Перкуна В., яким той просив скасувати рішення Ради від 2007 року  про надання в оренду ТОВ «Євро 2000» земельної ділянки. Міська рада в цьому випадку якісно захистила інтереси ТОВ «Євро 2000», адже доказала в суді законність надання в оренду цьому підприємству 10,25 га землі, надавши інформацію та пояснення.

4). З середини 2016 по лютий 2017 року, під час тривалої  процедури прийняття нового Генерального плану м. Вишневого, начальник відділу містобудування та архітектури виконкому Вишневої міської ради Черній В.П.  неодноразово запевняв громаду та депутатів у тому, що на спірній ділянці у 10,25 га буде розміщено парк і кілька споруд, необхідних для обслуговування парку.

5). І тільки  7 та 11 квітня 2017 року, коли вишнівчани організували цілодобове чергування для недопущення забудови,  міський голова направив заяви про кримінальне правопорушення за фактом захоплення невідомими особами цієї ж земельної ділянки. Якесь роздвоєння особистості виходить, бо за півроку до цього Вишнева міськрада якісно відпрацювала на користь ТОВ «Євро 2000», а саме в суді довела правомірність договору.


Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.