До кінця лютого у «Яблуньці» мають закінчити облаштування фасаду

Тоді ж, можливо, до садка зможуть повернутися і діти.

Однак до повного закінчення ремонту (якого «Яблунька» не мала понад 30 років), ще далеко. Нині у садочку непридатні до роботи ні кухня, ні пральня.

Окрім того, через те, що під час злив і снігопадів приміщення неодноразово  ставало «жертвою» затоплення,  ремонт потрібен і всередині. Зараз там пліснява і сирість.

«Найбільший мій біль через залу. Через  те, що її заливали дощі, підлога безнадійно зіпсована. Раніше там був лінолеум, але це вже позавчорашній день, ламінат також не підходить. Потрібен паркет, а це дуже дорого», – розповіла під час зустрічі з депутатом Вишневої міської ради Сергієм Нагорняком завідувачка садочка Алла Парфеса.

За словами будівельників,  ускладнює ремонтні роботи погода і що логічно такі ремонти виконувати влітку. Тоді б не довелось використовувати  тепляків і застосовувати пушки, – а це швидше і дешевше.

Водночас всі розуміють, що під час перебування у садочку дітей, глобальні внутрішні роботи неможливі. Тож чимало робіт, зокрема, ремонт тепло, – і електромереж  відкладаються до літа.

Попри всі ці труднощі, вихованці «Яблуньки», які тимчасово відвідують інші дитсадки міста, мали повноцінні новорічні свята.

«І у «Теремок», і у «Чебурашку» ми дали своїх логопеда, фізінструктора, музичного керівника, вихователів. І новорічні свята також робили окремо: зі своїм сценарієм, своїм Дідом Морозом та своїми подарунками», – каже Алла Парфеса.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.