Жителі вишнівської багатоповерхівки добилися облаштування вимощення біля будинку

облаштування вимощення біля будинку

Уже багато років поспіль будинок за адресою вул. Першотравнева, 20, руйнувався просто на очах у його мешканців. Через тріщини товщиною до 5 см, що утворилися між зовнішніми стінами будинку та прилеглою територією землі, у підвал потрапляла не лише вода під час дощів, але й багато гризунів.

«Ці гризуни часто з’являлися у квартирах нижніх поверхів, нищили продукти та меблі. Крім того, ці гризуни були небезпечні тим, що переносять різні інфекційні хвороби», – розповіли мешканці будинку.

Щоб врятувати будинок, вишнівчани підготували на ім’я депутата Вишневої міської ради Сергія Нагорняка, колективне звернення за 31-им підписом з проханням зробити вимощення для гідроізоляції підвальних приміщень.

«Для утримання житлового фонду ми оплачуємо рахунки за достатньо високими тарифами, а міська рада щороку виділяє величезні бюджетні кошти. Проте ремонт багато років ніхто не робить, а будинок руйнується просто на очах», – у звернення написали жителі Першотравневої, 20.

За словами Сергія Нагорняка, для того, аби вирішити цю проблему, довелося організувати чимало зустрічей та зробити 4 звернення до міської ради.

Сергій Нагорняк - облаштування вимощення біля будинку

«Знаю, що тепер мешканці Першотравневої, 20, кажуть, що будинок «помолодшав» на 20 років. І я радий, що хоч і не одразу, але все ж питання було вирішене й тепер люди можуть комфортно жити у власних домівках», – сказав Сергій Нагорняк

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.