Відбулося перше зібрання робочої групи з підготовки пропозицій щодо передачі приміщення Інституту ФФП у власність міста

зібрання робочої групи з передачі приміщення Інституту ФФП

Сьогодні, під головуванням депутата Вишневої міської ради Сергія Нагорняка,  відбулося перше зібрання робочої групи з питання передачі приміщення Інституту ФФП у власність міста.

«У ході підготовки до цього засідання була вивчена законодавча база, що регулює передачу державного майна до комунальної власності. І ця ситуація з передачею майна Інституту може мати кілька сценаріїв»,  – на початку зібрання сказав Сергій Нагорняк.

Зокрема, мова йде про сценарії, коли інститут або виходить із процедури банкрутства через мирову угоду, і здійснюється його передача місту, або банкрутство переходить на стадію ліквідації. У другому випадку ліквідатор зобов’язаний виставити цілісний майновий комплекс інституту на відкриті торги за ціною, не меншою  за суму вимог кредиторів, тобто 1,3 млн. Відтак, участь міської громади в аукціоні можлива тільки теоретично.

Результат зібрання

За результатами зібрання, члени робочої групи пропонують доручити відповідним підрозділам Вишневої міської ради та\або спеціалізованій організації (на договірних умовах) розробити «Розрахунки щодо забезпечення ефективного використання майна» щодо ДП «Державний український науково-дослідний інститут фарфоро-фаянсової промисловості».

«Я думаю, що місто зацікавлене в тому, щоб його приміщення були відроджені, щоб їх ефективно використовували. Тим паче, в тих умовах обмежених ресурсів, яке нині має Вишневе», – зазначив Сергій Нагорняк.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.