Зупинку по Чорновола мають зробити цього року

Таку відповідь на петицію щодо обладнання зупинки по вул.Чорновола надала міська рада.

«На петицію 67 про обладнання зупинки по вулиці Чорновола лавою з навісом, повідомляємо, що дані роботи заплановано здійснити у поточному році в складі благоустрою вулиці Чорновола після завершення робіт по реконструкції інженерних мереж», – йдеться у відповіді міської ради.

Нагадаємо, 15 січня вишнівчанка Оксана Гомонець на сайті міської ради зареєструвала петицію з проханням облаштувати зупинку «переїзд» з лавкою та навісом.

Необхідну кількість голосів петиція набрала лише за 3 доби.

«Зупинка «переїзд» в напрямку Києва обслуговує щонайменше 3 маршрути та має великий пасажиропотік. До розширення дороги була обладнана для захисту пасажирів від опадів, вітру чи палючого сонця, а також мала лаву для тривалого очікування транспорту. Однак на відремонтований посадковий майданчик її не повернули. Прохання подбати про зручність перебування пасажирів, особливо в негоду, на даній зупинці, шляхом встановлення лави з навісом (павільйону)», – йшлося у петиції.

Раніше ми вже писали також про те, у той час, як одні містяни пишуть петиції з проханням встановити зупинку, інші – готові її облаштувати своїм коштом.

«Уже кілька місяців є ідея подарувати місту спеціально облаштовану зупинку біля переїзду, на якій би також було розташоване табло з графіком роботи переїзду та годинником. Безкоштовно! Але  натомість міська влада просто дала дозвіл на встановлення на цьому місці чергового кіоску», – у червні в інтерв’ю газеті «Вільний розвиток Вишневого» сказав Павло Богдан.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.