Дитяча поліклініка Вишневого потребує додатково 5 ставок педіатрів

Дитяча поліклініка Вишневого потребує додатково 5 ставок педіатрів

Про це сьогодні, під час засідання медичної комісії, повідомила заступник головного лікаря з поліклінічної роботи ВМЛ Анна Мошківська.
Так, станом на 1 квітня 2017 року у  місті проживає 11246 дітей, водночас ставок педіатрів у дитячій поліклініці лише 9,5. Таким чином, подекуди  навантаження на одного лікаря може становити до 1400 дітей, і це при штатному нормативі – 800.

Розв’язання проблеми лікарка наразі вбачає лише у додатковому фінансовому стимулюванні педіатрів, оскільки розраховувати на те, що Департамент охорони здоров’я ОДА підтримає збільшення штату поки не доводиться. Адже навіть 5 додаткових ставок лікарів означають також додаткові ставки медсестер і молодшого медичного персоналу.

«Попри ці всі труднощі люди вже зараз хочуть отримувати гідну зарплату за  ту роботу, яку виконують. Тому так важливо фінансово мотивувати лікарів», – зазначила Анна Мошківська.

 

 «Ця проблема актуальна для Вишневого вже близько п’яти років. Населення Вишневого стрімко зростає, натомість штат лікарів у наших лікарнях не збільшується. Особливо гостро проблема медичного забезпечення стосується жителів південної частини міста, де в амбулаторії навіть немає нормального ремонту!» – прокоментував ситуацію депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.