Комісії 17.03.2017 р.: штучні перешкоди нас не зупинять

Реабілітація дітей інвалідів у Вишневому

Депутат представляє інтереси виборців, міської громади, і виступає від їх імені. На жаль, вишнівські  міські чиновники забувають цю просту істину. Наприклад, так сталося з двома проектами рішень, що подані депутатом Сергієм Нагорняком секретарю Ради ще відповідно 03 та 27 лютого.

Перший проект призначений для соціального захисту вишнівчан від значного підвищення тарифів на проїзд маршрутками.

Другим проектом міській раді пропонується створити Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, де діти могли б одержувати справді дієву, а не “для галочки”, медичну допомогу, психологічну та соціальну підтримку.

За Регламентом, проекти рішень мали бути надані профільним комісіям для обговорення.

Як виявилося, перший проект взагалі незрозуміло де, а другий проект був переданий голові профільної комісії за кілька хвилин до початку її засідання.

Учасники команди депутата Сергія Нагорняка взяли участь у засіданні двох депутатських комісій 17.03.2017 р.

Вранці відбулося засідання “регламентної” комісії.

Щодо поданих проектів, у рамках повноважень комісії, прийняте рішення про те, що подані проекти можливо включити до порядку денного сесії “з голосу”. Щодо незадовільної роботи секретаря і апарату Ради, то комісія прийняла до уваги наше звернення щодо порушення норм депутатської діяльності та незадовільної організації роботи апарату Ради секретарем міської ради Сергієм Пишним.

Увечері на засіданні “медичної” комісії досить бурхливо обговорювали наш проект про створення Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Після заслуховування різних думок щодо проекту, голова комісії Олег Максименко запропонував відкласти розгляд питання у зв’язку із тим, що проект рішення йому надано апаратом ради за кілька хвилин до засідання комісії, тому вивчити питання не було можливості ні у нього, ні у членів комісії. Члени комісії підтримали це рішення одноголосно.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.