На земельній комісії вдалося не допустити порушення закону

зміни до генплану Вишневого

1 лютого відбулася земельна комісія, скликана задля проведення вже наступного дня позачергової сесії та затвердження змін до генерального плану міста.
За словами депутата Вишневої міської ради Сергія Нагорняка, для того, щоб депутати дізналися про засідання комісії – дали усього кілька годин, а про саму позачергову сесію лише добу.
Натомість у Регламенті Вишневої МР чітко зазначено: «розпорядження про скликання чергової чи позачергової сесії ради, проекту її порядку денного має бути оприлюднено – не пізніше, аніж за п’ять календарних днів до дати проведення сесії». Крім того, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» затвердження генпланів має відбуватися лише на чергових сесіях.
Тож під час засідання Сергій Нагорняк подав звернення голові земельної комісії щодо незаконності дій міської ради, яке присутні депутати підтримали одноголосно.

«Те, що нам сьогодні вдалося не допустити незаконних дій міської ради – справді важливо для громади. Досить вже посадовцям тримати вишнівчан за дурнів і постійно коштом міста вирішувати свої інтереси», – сказав Сергій Володимирович.

Всього коментарів: 1
  • Vladislav Dzividzinskiy
    • Автор: Vladislav Dzividzinskiy
    • Додано: 28 Лютого, 2017/00:51

    А в підсумку, сам мер, Ілля Діков, дякував привселюдно за інформацію озвучену Нагорняком С.В. під час роботи профільної комісії, за те, що Сергій Володимирович запобіг порушенню законодавства, яке мало б місце в разі голосування за ген.план на позачерговій сесії!

    Відповісти

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.