У Вишневому планують підвищити тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій

Підвищення тарифів у Вишневому

Відповідний проект рішення вчора, 27 серпня, вже отримав позитивний висновок профільної комісії.

Якщо депутати на сесії також підтримають цей проект, то тариф на утримання прибудинкової території у середньому зросте на 1 гривню з 1 м.кв.

КП УМГ обґрунтовує необхідність такого кроку тим, що нинішні тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкової територій, технічного обслуговування ліфтів, на вивіз побутових відходів не відшкодовують фактичних витрат на ці послуги, що не дає змоги у теперішніх економічних умовах виконувати роботи у достатньому обсязі та належної якості.

«У нинішньому тарифі заробітна плата двірника закладена на рівні 1450 гривень. І жодної копійки на витратні матеріали, – сказав начальник КП УМГ Володимир Заваляк. – Люди за копійки хочуть послуги європейського рівня».

Нагадаємо, влітку 2016 року вже відбувалося підняття тарифу на утримання прибудинкової території. Крім того, з міського бюджету підприємство отримує дотації на рівні 2 млн грн.

«Можливо, для якісної роботи комунального підприємства підняття тарифів і необхідне, але до мене у приймальню чи не щодня приходять пенсіонери, які скаржаться на те, що їхня пенсія не встигає так швидко зростати, як і cуми у платіжках. Думаю, кожне підняття тарифів боляче б’є по найбільш незахищених верствах населення», – прокоментував ситуацію Сергій Нагорняк.

Обгрунтування потреби у піднятті тарифу від КП УМГ.

тарифи - Вишневе

тарифи

тарифи

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.