ЗМІ про нас

Відкритість до спілкування - одна з основних наших цінностей.

Посилання з інших ЗМІ

«ВИШНЕВЕ.укр»

Депутат ВМР дарує книгу за зізнання у коханні до Вишневого

Депутат Вишневої міськради Сергій Нагорняк вирішив відсвяткувати Міжнародний день дарування книг.

«ВИШНЕВЕ.укр»

Що робити з перевізниками у Вишневому: фахова консультація

Суттєве подорожчання вартості проїзду в маршрутках викликало обурення у вишнівчан, цю проблему зараз активно обговорюють і в соцмережах, і в побуті. Як наслідок, лунають різноманітні пропозиції, як вирішити проблему. Щоб обговорення проблеми було результативним, слід володіти базовими знаннями у галузі пасажирських автоперевезень, іншими словами, — як це влаштовано? Консультує учасник команди депутата Сергія Нагорняка, досвідчений юрист, громадський інспектор з безпеки на транспорті Вадим Пастушенко.

«ВИШНЕВЕ.укр»

XVI сесія Вишневої міської ради VIІ скликання

19 жовтня депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк ініціював запровадження у Вишневому системи допорогових закупівель ProZorro.

«Киеввласть»

Квартирный вопрос. Участников АТО могут лишить жилья в Вишневом

24 ноября на заседании Вишневого городского совета депутаты проголосовали за передачу участка земли размером 2,8 га под застройку ООО “Инвестиционная компания “АТИКА”. 40 квартир будущего дома должны быть переданы участникам АТО. Однако, не обошлось без скандала: местные активисты настаивают на том, что в принятии решения большую роль сыграла коррупционная составляющая. А некоторые из депутатов побаиваются: из-за того, что обещания застройщика даны лишь на словах, участники АТО своих квартир не получат.

Завантажити ще
Розділи

Соціальні мережі:

Поділитися: